Comment on page

Utilities 💎

Sadece tatlı ve sevimli resim olmanın ötesinde!

1️⃣Owloper Token ($OWL)🟡

Owloper ve gelecekteki çıkaracağımız diğer NFT koleksiyon ve projelerin ortak token’ı olan Owloper Token ($OWL) ile Owloper sahipleri günlük olarak $OWL ile ödüllendirilirler. NFT Marketlerde satış için listelememiş Owloper NFT sahipleri sürpriz airdroplardan yararlanma şansına sahip olur

2️⃣Owloper Nest 🌳

Her Owloper sahibi başlangıçta birinci seviye yükseltilebilir (upgradable) bir yuvaya sahiptir ve beşinci seviyeye kadar yuvasını yükseltebilir. Yükseltilmiş yuva sahibi olmak size Owloper Game'de bazı üstünlükler ve daha fazla getiri şansı verir. Owloper yuvanızda günlük $OWL ödüllerinizi cüzdanınıza aktarabilir (claim) yada stake edebilirsiniz. Ayrıca size özel oluşturulmuş bağlantı ile Owloper'larınızı gururla sergileyebilirsiniz.

3️⃣Owloper Baby 🐣

Owloper Baby yeni nesil bir sosyalleşme ve eğlence aracı.
İster kendi Owloper’larınızı isterseniz arkadaşlarınızın Owloper’larını kullanarak yada Owloper Incubator (kuluçla) bölümünden çiftleştirilmek için bırakılmış Owloper'lardan kiralayarak farklı ebeveynlerin ortak DNA’sından oluşan Owloper Baby'lere sahip olabileceksiniz. Tabi bunun için bir miktar $OWL kullanmanız gerekecek. Bir Owloper Baby oluşturabilmek için en az iki Owloper'ınız olması gerekiyor. Eğer birden fazla Owloper'ınız yoksa Incubator (kuluçka) bölümünden Owloper kiralayabilirsiniz yada arkadaşınızın Owloper'ı ile çiftleştirebilirsiniz.
Çiftleşme sonrası elde edilen Owloper Egg'ler Owloper'ınızın kaçıncı doğumu olduğuna göre 1 ila 9 gün boyunca yumurta olarak kalır bu sürenin sonunda kendiliğinden Owloper Baby'e dönüşür (reveal). Owloper Baby Egg markette yumurtayken de listelenebilir NFT'lerdir. İster kendinize saklar isterseniz de markette listeleyebilirsiniz.
Owloper’ın arka planında çalışan yapay zeka sayesinde sürpriz yeni GEN’ler yaratılarak benzersiz Owloper Baby’ler oluşmasına imkan sağlanır. Böylece birbirinden değerli Owloper’lara sahip kullanıcılar kendi aralarında anlaşarak yada kiralayarak çok yeni ve benzersiz Owloper Baby sahibi olabilir ve Owloper Ailesi'ni büyütebilir.

4️⃣Owloper DAO 🏛

Owloper sahipleri, Owloper projesinde kararlar almak üzere öncelikli olarak bir konsey oluşturmak için oy kullanacaklar. Sonrasında yine bu oylama sistemi (Proposal) üzerinden oylar kullanılarak topluluk ile birlikte kararlar alınacak. Kullanılan oyun etkisi stake edilen $OWL miktarı ile doğru orantılıdır.
Owloper DAO'nun 2023 yılı içerisinde tamamen operasyonel ve büyük ölçüde özerk olmasını amaçlıyoruz.

5️⃣Owloper Launchpad & Investment 🚀

Owloper mint aşamasından sonra gelirin bir miktarı ve her yeniden satış gelirlerinin (royalties income) yarısı, Owloper DAO konseyin belirleyeceği ya da başvuruların içinden seçeceği NFT projelerini desteklemek amaçlı olarak Owloper Hazinesine (treasury wallet) aktarılacak. Bu hazinedeki fonlar ile bu seçilmiş projelerin başarılı bir şekilde satışı tamamlaması için desteklenecek. Aktif desteklenen NFT projesinin olmadığı zamanlarda potansiyeli yüksek NFT projelerine topluluk adına yatırım yapılarak buradan kazanılan gelirlerin yarısı Owloper NFT sahiplerine ödül olarak dağıtılacak ve kalan yarısı hazineye aktarılacak. Owloper Launchpad üzerinden çıkacak olan NFT Projeleri $OWL ile mint edilebilecek.

6️⃣Owloper Academy 🎓

Owloper academy ile bu değişimin sizlerde bir parçası ve Owloper olmanız için düzenleyeceğimiz sınıflarda smart contract programlama, ekonomik okur-yazarlık ve teknik-temel analiz, nft, merkeziyetsiz organizasyonlar konularında deneyimli mentörlerin yer alacağı workshoplar düzenleyeceğiz. Birlikte öğrenip, birlikte kazanacağız.

Owloper NFT'lerin tatlı ve sevimli resim olmanın ötesinde olduğunu söylemiş miydik? Gerçek WAGMI'ye hazır olun. Owloper'lar sadece birer JPEG değildir!