Hunting🏹

Owloper Baby'ler $OWL elde edebilmek için avlanırlar. Avlanabilecek 5 bölüm ve bölümlerde 5 ayrı av bulunur. Her avın ödül miktarı farklıdır. Bir Owloper Baby ava gönderildikten sonra siz onları takas edene yada satana kadar sürekli avlanır ve $OWL ödülü elde eder.

Avlanacak her bölüm farklı minimum seviye ve minimum Owloper Baby sayısına ihtiyaç duyar ve aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Her bir bölüme minimum Owloper Baby sayısının üstünde istenilen kadar yeterli seviyede olan Owloper Baby'leri av için göndermek mümkündür.

Owloper Baby seviye başına av ödülü formülü aşağıdaki gibidir. Ve bu ödüller yukarıdaki tabloda verilen Ödül Çarpanı ile çarpılarak elde edilir.

Av kimi zaman tehlikeli ve yorucudur. Kanat ve pençelerinizi bakıma almanız gerekir. Bakım ihtiyacı av sırasında kazandığınız av ödülünüz olan $OWL'a göre hesaplanır. Toplam $OWL kazancınız bu seviyeye geldiğinde kanat ve pençelerinizi bakıma almalısınız.

Bakım ihtiyacı sırasında av ödülleriniz geçici olarak dondurulur. Bakım ücreti $OWL ile karşılanır ve aşağıdaki gibi hesaplanır.

Last updated